Jagoda
Frank-Stefanowicz

Oferta usług

Wsparcie podatkowe dla firm 

Audyty podatkowe

Chcesz zweryfikować czy Twoje rozliczenia podatkowe są poprawne? Oferuję audyty podatkowe w zakresie podatku CIT/PIT/VAT które umożliwia identyfikacje obszarów ryzyka w Twojej działalności oraz pozwolą wyeliminować ewentualne nieprawidłowości w rozliczeniach.

Porady i konsultacje podatkowe online lub telefoniczne

Ciągłe zmiany w prawie podatkowym utrudniają prowadzenie firmy i wymuszają na przedsiębiorcach dostosowanie się do zmieniających przepisów. Dzięki moim profesjonalnym usługom dostosujesz się do nadchodzących zmian i zyskasz pewność wdrożonych rozwiązań.

Doradztwo przy wyborze optymalnej formy opodatkowania

Jak dokonać wyboru formy opodatkowania? Które rozwiązanie jest dla Ciebie optymalne i przyniesie najwięcej korzyści? Jakie są wady i zalety wybranej formy opodatkowania? Na te wszystkie pytania odpowiem i pomogę wybrać optymalną formę opodatkowania Twojej działalności gospodarczej.

Przygotowanie opinii podatkowych

Opinia podatkowa jest kompleksową, pisemną odpowiedzią na zadane przez klienta pytanie dotyczące konkretnej sprawy. Zawiera ona opis stanu faktycznego sprawy, wskazanie stosownych przepisów prawa oraz analizę zagadnienia, w której wskazujemy sposób rozwiązania problemu.

Sporządzanie wniosków o wydanie interpretacji indywidualnych

Chcesz uzyskać indywidualną interpretację przepisów prawa podatkowego i jednocześnie zminimalizować ryzyko podatkowe ? Przygotuję dla Ciebie wniosek o wydanie interpretacji indywidualnej.

Weryfikacja prawidłowości rozliczeń PIT/CIT/VAT

Zweryfikuję prawidłowość Twoich rozliczeń. Sprawdzę, czy Twoje zeznania podatkowe są prawidłowe i czy nie zawierają błędów.

Kompleksowe wsparcie podatkowe przedsiębiorców

Ekspercka wiedza i doświadczenie w Doradztwie Podatkowym

Optymalne rozwiązania dla Twojego przedsiębiorstwa